Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Akbar Çay Gıda Nak. Pet. San. ve Tic. Ltd. Şti 1993 yılında ilk tesisinin temelini atmıştır.

Tesislerinde hijyenik koşullarda paketleme yapan Akbar çay gıda kendisine ait olan victoria stassen cicomin bigben gold lemon early grey victoria markası altında seylan çaylarının en özel ürünlerini tüm severlerinin beğenisine sunuyor.
20 yıllık çay tecrübesi birikimi olan firmamızın kurulması ile bölgenin en büyük tedarikçilerinden birini ortaya çıkardı. O zamandan beri seylan çaylarımız sofralarınızda yerini bulmakta.
Firmamız Türkiye’ye değer katmakta ve sürekli büyüyüp gelişmektedir. Faliyetlerinin büyük bölümünü ithalat ve ihracat kanalında sürdüren Akbar Çay Gıda Ltd. Şti. Türkiye geneline satış yapmakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.
Firmamızın 5 ürünü Türk patent enstitüsü marka tescili bulunmaktadır bütün markalarımız satışınıza sunulmuştur.  İstediğiniz taktirde iletişim butonumuza tıklayarak cep telefonlarımızı arayıp bilgi aldıktan hemen sonra banka numaralarımıza havale işlemi yaptıktan hemen sonra ürünleriniz hemen hızlı bir şekilde firmamızdan istediğiniz  kargo ile adrese teslim yapılmaktadır.